JÍDELNA

Stravování je zajištěno ve vlastní školní jídelně. Děti mají pestrou stravu, která obsahuje dostatek ovoce, zeleniny, mléka, ryb a luštěnin. Děti mají neustále k dispozici dostatek tekutin, např. čaj, mléčný nápoj, balenou vodu a mezi jednotlivými pokrmy jsou dodržovány dostatečné intervaly.

Měsíčně kontroluje vedoucí ŠJ výživové dávky ve spotřebním koši, jídelna vaří podle nových receptur a postupně zavádíme v naší jídelně trendy moderní zdravé výživy.

Vnitřní řád školní jídelny zde

V prohlížečích založených na Chrome ťukněte na odkaz pravým tlačítkem myši a soubor si stáhněte "Uložit jako". Prohlížeče od Microsoftu vám soubor stáhnou přímo.